Bird Service - 23 lata na rynku

 

Biuro zostało założone w 1990r. przez Macieja Zimowskiego, absolwenta poznańskiego Wydziału Leśnego. Początkowo siedzibą był Białystok a pierwszym zadaniem - organizacja wycieczek dla zachodnioeuropejskich ptasiarzy, licznie odwiedzających Polskę po upadku żelaznej kurtyny.

Z biegiem czasu działalność została została poszerzona o najrozmaitsze imprezy studyjne, aktywne, specjalistyczne. Bird Service jest na polskim rynku jednym z pionierów takich form turystyki jak obserwacje dzikiej przyrody i wczasy rowerowe. Wiele tysięcy osób skorzystało z naszej oferty w ramach akcji "Podróże z przyrodą", "Festiwale przyrodnicze" i "Europa na rowerze". Od 2000 r. biuro mieści się w centrum Krakowa.

Wielkim sukcesem biura było wypromowanie na rynkach zachodnioeuropejskich wycieczek rowerowych w dolinie Dunajca. Jesteśmy największym organizatorem komercyjnej turystyki rowerowej w południowej Polsce. Imprezy te sprzedają się dobrze od lat i stanowią podstawę naszej finansowej stabilności.

Oferowane na tej stronie podróże przyrodnicze to efekt naszych kilkuletnich przygotowań, kontynuacja dawnej tradycji w nowym stylu.

Aktualne zezwolenie na działalność turystyczną można sprawdzić w ministerialnym rejestrze zezwoleń klikając tutaj. Poniżej skan aktualnego certyfikatu ubezpieczeniowego. 

 

Dane firmy:

Przedsiębiorstwo Prywatne BIRD SERVICE
Maciej Zimowski
ul. Św. Krzyża 17
31-023 Kraków
NIP 542-010-31-00

Do Państwa usług - ekipa biurowo - terenowa :) 

 

 

Tomasz Jezierczuk (Jezior)
Maciej Zimowski
certyfikat ubezpieczenia, zakres - wszystkie kraje świata
 
Statystyka generowana przez Reggi-Stat - www.reggi.pl